Наявність: на складі

Ціна: 10 400 грн за 1т.

Наявність: на складі

Ціна: 12 600 грн за біг-бег

Характеристики

Виробники

Імпорт

Наявність: на складі

Ціна: 12 100 грн за 1 біг-бег

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Мінеральні добрива для підвищення обсягів і якості врожаю

Досвідчені аграрії знають: для підвищення врожайності і якості продукції необхідні мінеральні добрива – якісне підживлення для рослин. Воно повинно включати повний спектр елементів, які допоможуть реалізувати закладений природою потенціал. Внесення мінеральних добрив з дотриманням норми використання тієї чи іншої речовини - запорука успіху в сільському господарстві. 

Купити мінеральні добрива оптом ви можете в зручний час в компанії Аристократ-Дніпро. Ознайомтеся з асортиментом, який є в наявності, переглянувши спеціальний розділ нашого магазину. На всі мінеральні добрива ціна вказана в каталозі. Робіть вибір і оформляйте замовлення в телефонному режимі або онлайн.

Навіщо потрібні мінеральні добрива

Ідеального ґрунту, в складі якого були б всі необхідні для рослин компоненти, не існує. Мінеральні добавки використовуються в якості добрива й підгодівлі як для овочевих культур, так і для плодових дерев. У них міститься більше необхідних для рослин компонентів, ніж в органічних (торф, карбамід (сечовина) та ін.).

Своєчасне внесення мікродобрив, до складу яких входять корисні мікроелементи, дозволяє уникнути дефіциту живлення рослин. Важливо знати особливості застосування різних видів мінеральних добрив, щоб не «спалити» насадження. Щоб дізнатися, які засоби слід придбати для правильного живлення, необхідний агрохімічний аналіз ґрунту. За необхідності наші фахівці підкажуть, які рідкі мінеральні добрива потрібні, а також їх кількість.

Добрива поділяються на два основних типи:

 • прості, в яких міститься один елемент (наприклад, аміачна селітра);
 • комплексні, що складаються з двох і більше компонентів.

На кожній обгортці товару зазначено кількість всіх елементів, що входять до його складу. Це дозволить розрахувати точну дозу для підгодівлі у весняний, літній і осінній час.

У нас ви зможете придбати:

 • азотні мінеральні добрива - вони потрібні для швидкого росту і розвитку рослин;
 • калійні мінеральні добрива - потрібні для підвищення стійкості до різних захворювань (крім того, врожай, зібраний з удобреної землі буде краще переносити транспортування і зберігання);
 • фосфорні добрива - забезпечують високу врожайність окультурених рослин.

Особливо популярний в списку мінеральних добрив Амофос. Його використовують як в припосівний, так і в просапний період. Не зайвим буде його застосування і під час вирощування коренеплодів, зернових на різних етапах вегетації. Цей агрохімікат підходить як для планової, так і для екстреної підгодівлі (якщо виявлені ознаки дефіциту фосфору).

Чому варто віддати перевагу мінеральним добривам

Їх покупка є вигідною з наступних причин:

 • вартість неорганічних добрив доступніша, ніж органічних;
 • концентрація діючої речовини висока, а це говорить про те, що використовувати засіб можна в невеликій кількості;
 • висока ефективність - завдяки використанню мінеральних добрив можна істотно підвищити
 • врожайність кукурудзи, буряків, соняшнику, ріпаку, пшениці та інших культур;
 • зручне використання - ознайомтеся з рекомендаціями на нашому сайті і уважно вивчіть інструкцію по застосуванню речовини, щоб досягти оптимального результату;
 • універсальність - можна купити мінеральні добрива і використовувати їх для підгодівлі різних рослин.

Компанія Аристократ-Дніпро займається продажем мінеральних добрив вже кілька років. Серед наших клієнтів - овочівники і фермери, дилери великих сільськогосподарських магазинів. Звертайтеся, гарантуємо оперативну доставку товару по Україні. У Аристократ-Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Київ привеземо за 1-2 доби!

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...