Немає товарів в даному розділі.

Насіння цукрового буряка

Шукаєте, де вигідно купити насіння цукрового буряка в Україні? Кращі сорти ви знайдете в електронному каталозі інтернет-магазину Аристократ-Дніпро. Серед наших клієнтів овочівники і фермери, дилери великих сільськогосподарських магазинів. Ознайомтеся з позиціями, які є в наявності, порівняйте ціни і робіть вибір!

Норма висіву і правила догляду за цукровим буряком

Столовий буряк - популярна овочева культура. Його насіння відрізняється підвищеною стійкістю до низьких температур. Перші сходи можуть з'явитися навіть при температурі 10 градусів вище нуля. Однак найкращим часом для посіву аграрії вважають кінець квітня - початок травня.

Досвідчені фахівці рекомендують використовувати 1,2-1,3 посівної одиниці на гектар. Оптимальний варіант, якщо буряк висаджується на ділянці з дерновим, дерново-карбонатним, суглинистим або супіщаним ґрунтом.

Дотримуючись технології вирощування, своєчасно поливаючи поля, можна отримати високий врожай. Ми забезпечимо повний агрономічний супровід, починаючи від посіву насіння і закінчуючи збором плодів.

Широкий асортимент насіння буряка

Не важливо, потрібен кормовий буряк або столовий, ви можете звернутися до нашого інтернет-магазину. Представлені на сайті сорти різняться за інтенсивністю забарвлення, формою, харчовими властивостями, періодом вегетації (ранні, середньостиглі, пізні). Продаж гібридів насіння цукрового буряка здійснюється на вигідних для клієнтів умовах. Продукція, що пропонує Аристократ-Дніпро, відповідає таким критеріям:

  • висока врожайність;
  • стійкість до посухи;
  • доступна вартість;
  • стійкість до захворювань (для цього додатково проведена обробка насіння цукрового буряка);
  • придатність до тривалого зберігання.

Актуальну вартість 1 кг насіння ви можете подивитися на нашому сайті. Не можете визначитися з сортом? Менеджери Аристократ-Дніпро допоможуть зорієнтуватися в представленому на сайті асортименті.

Купуючи насіння цукрового буряка, необхідно враховувати ґрунтово-кліматичні умови. Від цього буде залежати не тільки врожайність, але і біохімічні, смакові властивості плодів. 

Якщо вам потрібне насіння цукрового буряка, ціна буде низькою при замовленні в Аристократ-Дніпро. Звертайтеся, наші фахівці допоможуть з оптимальним вибором посівного матеріалу. Забезпечимо оперативну доставку товару в Аристократ-Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Київ.

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...