Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Горох – одна з типових для України культур, яка широко використовується як продукт харчування і не тільки. Високий попит на харчовому ринкув свою чергу формує попит і на посівний матеріал. Інтернет-магазин Аристократ-Дніпро пропонує купити насіння гороху різних сортів.

Від якості насіння в значній мірі залежить ефективність і прибутковість роботи господарства. Співпраця з Аристократ-Дніпро допоможе побудувати тривалу і ефективну роботу.

Купити насіння гороху в Україні

Один з напрямків нашої роботи – продаж насіння гороху від виробника. Аристократ-Дніпро співпрацює з насіннєвими господарствами з різних регіонів України та європейськими компаніями.

В каталозі підібрані сорти з найкращими показниками. Всі товари поєднують в собі максимально доступні ціни та високу якість.

Різновид сортів насіння гороху

Сорти насіння гороху приємно дивують своїм різноманіттям. Посівний горох поділяють на лущильні і цукрові сорти, які відрізняються як за своїми агротехнічним, так і за смаковими якостями. Найкращими для вживання в свіжому і консервованому вигляді вважаються мозкові сорти. І, звичайно ж, потрібно виділити цукровий горох - неймовірно ніжний і поживний. Купити насіння цукрового гороху високої якості не так-то просто, але в нашому інтернет-магазині  ви придбаєте їх без зайвого клопоту. Якщо ж ви віддасте перевагу насінню раннього гороху, то оцінити врожай зможете всього через 50-60 днів після посіву.

Озимий і ярий горох

Озимий горох досить нова культура для українських аграріїв. Не зважаючи на те, що сорти озимого гороху характеризуються відмінним перенесенням знижених температур, насіння рекомендовано вирощувати на півдні України.

Ярий посів більш звичний, відповідні сорти стійкі до заморозків і дають перший урожай відносно рано.

Співробітництво з Аристократ-Дніпро

Ринок насичений пропозиціями посівного матеріалу. Не виключення і насіння гороху. Чому варто обрати саме наші пропозиції?

  • Перш за все, якість товару. Насіння, яке ми пропонуємо, стійке до холоду, посухи, хворобам (зокрема переноспорозу).
  • Сорти гороху, які ми реалізуємо, стійкі до полягання і розтріскування.
  • Аристократ-Дніпро-Аристократ-Дніпро забезпечить будь-які обсяги постачань. Ми реалізуємо насіння оптом. За рахунок фасування в мішки замовник отримує якісне насіння в необхідних обсягах. Воно захищене від несприятливих факторів під час транспортування та зберігання. До того ж, завдяки вигідним обсягам ціна буде ще вигіднішою.
  • Кожен клієнт при потребі може отримати консультацію досвідчених агрономів. Вони допоможуть обрати оптимальний для вас сорт гороху чи іншої культури, порадять засоби захисту, мінеральні добрива тощо.

Замовити оптові партії насіння гороху

Ми пропонуємо аграріям, які працюють на український та зарубіжний ринок, якісні посівні матеріали. Інвестиції у власне господарство обов’язково виправдають себе і дозволять вам вийти на новий рівень продуктивності.

Тому обов’язково продивіться товари, представлені в нашому каталозі. Всі сорти насіння пройшли необхідну сертифікацію та повністю відповідають фітосанітарним нормам.

Ми цінуємо кожного клієнта і надаємо максимум зручностей та вигод. Кожному клієнту ми готові запропонувати найвигідніші умови. Менеджери магазину оперативно вирішують всі робочі питання.

Щоб оформити замовлення, пишіть нам, телефонуйте або залишайте заявки через сайт онлайн.

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...