Немає товарів в даному розділі.

Цукрова кукурудза

Кукурудза – один з найпоживніших та найсмачніших продуктів харчування. Немає потреби багато говорити про те, як широко її використовують у кулінарії. Солодкі сорти мають багато відмінностей від кормових і промислових гібридів. 

Пропозиції з нашого інтернет-магазину будуть цікаві фермерським господарствам, що займаються рослинництвом. Фахівці нашої компанії допоможуть вам визначитись з вибором і порекомендують перевірений посівний матеріал цукрової кукурудзи, який підійде як для консервування так і для заморозки.

Ми знаємо потреби ринку, і пропонуємо дійсно якісний товар. В продажу насіння цукрової кукурудзи українського та європейського походження з великим потенціалом врожіїності та високими смаковими якостями. Замовити необхідний обсяг на вигідних умовах можна на сторінках сайту.

Насіння цукрової кукурудзи в Україні

Всі сорти представлені в асортименті нашого інтернет-магазину нормально переносять посуху, високу температуру та інші несприятливі фактори. Цукрова кукурудза, насіння якої оптом і в роздріб можна придбати в нашому інтернет-магазині, є підвидом звичайної кукурудзи і відноситься до світлолюбних рослин короткого дня.

Від вибору сорту солодкої кукурудзи залежить кількість і якість врожаю. Сорти рослини відрізняються:

  • придатністю до раннього посіву,
  • групою спілості,
  • вмістом цукру,
  • довжиною качана,
  • кількістю рядів зерна в качані,
  • високою потенційною врожайністю та ін.

Співпраця з Аристократ-Дніпро це вигідно:

  • на нашому сайті представлені найпопулярніші сорти із різним вмістом цукру, термінами визрівання та іншими агротехнічними показниками;
  • який би сорт чи тип зерна ви не обрали, насіння буде здоровим, стійким до хвороб, включаючи MDMV;
  • на нашому сайті представлена цукрова кукурудза, ціна якої максимально доступна, а якість – на рівні світових вимог. Придбання такого посівного матеріалу буде дійсно вигідним капіталовкладенням для кожного агропідприємства.

Придбати насіння цукрової кукурудзи

Ви можете придбати насіння різних сортів цукрової кукурудзи. Ми організуємо зручну для вас доставку в максимально короткі терміни. Кожний покупець гарантовано отримає консультацію наших агрономів з питань захисту та підкормки мінеральними добривами.

Оптові партії посівних матеріалів відправляються по всій Україні. Компанія Аристократ-Дніпро співпрацює з агрофірмами різних регіонів і зарекомендувала себе надійним діловим партнером.

Ви плануєте купити насіння цукрової кукурудзи? Телефонуйте нам на один з контактних номерів або скористайтеся функціоналом сайту.  

Обирайте кращі посівні матеріали і будуйте успішний аграрний бізнес разом з нами.

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...