Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Люцерна кращих сортів

Люцерна (конюшина) – багаторічна або однорічна рослина, що відноситься до сімейства бобових. Її активно використовують в якості корму для худоби у тваринницьких господарствах. Ще одна сфера використання рослини – відновлення ґрунтів від «тяжких» культур. Люцерна – сидерат, який покращує структуру ґрунту та сприяє накопиченню гумусу.

Купити насіння люцерни недорого ви зможете в фірмовому магазині компанії «Аристократ-Дніпро».

Ознайомтесь з нашою пропозицією і переконайтеся: вона дійсно вигідна!

Кращі сорти люцерни в оптовому магазині «Аристократ»

У нас можна придбати люцерну високоврожайних, стійких до різноманітних захворювань сортів, які добре зарекомендували себе в умовах України:

  • Банат. Сорт швидкого, інтенсивного зростання. Має підвищену стійкість до сухості, вилягання, низьких температур та високу регенеративну здатність: повторно викошувати ділянку, засіяну люцерною сорту Банат, можна через 14 діб після першого скошування.
  • Віра. Сорт, внесений до Державного реєстру сортів рослин України в 1999 р. Ідеально підходить для вирощування в Лісостеповій та Степовій зонах. Має здатність самостійно запилюватися, що дає можливість зав’язати насіння навіть у несприятливих умовах щодо запилення. Порівняно з іншими сортами люцерни майже не вилягає. Це дозволяє суттєво знизити втрати зеленої маси при збиранні врожаю.
  • Регіна. Сорт високої зимо- та посухостійкості, який мало вражається шкідниками та грибковими захворюваннями. Біологічна особливість Регіни – високі врожаї зеленої маси при першому укосі. Без регулярного поливу дає 2-3 укоси, на зрошенні – 4-5 укосів.
  • Зірниця – люцерна посівна, стійка до низьких температур та затяжної посухи. Рослина мало вражається фузаріозом та жовтою плямистістю. Швидко відростає після укосу, особливо – навесні. Має високу поживну цінність та високий вміст білка. Застосовується у боротьбі з розладами травлення, підвищує згортання крові та сприяє детоксикації організму.

Окрім люцерни пропонуємо придбати високоякісне насіння інших рослин, мінеральні добрива та іншу сільськогосподарську продукцію від надійних вітчизняних та європейських виробників!

 

Норма висіву та врожайність люцерни

Люцерну можна висівати в чистому вигляді (20-25 кг/га) або з підпокривною (однолітньою зерновою, зернобобовою, трав’яною) культурою (10-12 кг/га). Спосіб висіву конюшини залежить від технічних можливостей. Найчастіше обирають звичайний рядковий спосіб, використовуючи дрібнонасінневі сіялки. Ширина міжрядь залежить від ступеню родючості ґрунту: на чорноземах оптимально сіяти з міжряддям 10 см. На менш родючих ґрунтах його треба збільшити до 15-20 см.

Обов’язково проводити перед- та післяпосівне прокатування, бажано – кольчато-шпоровим катком. Висівання люцерни залежить від температури навколишнього середовища. Проводити посівну компанію слід з початком потепління: насіння проростає при температурі +1 °С. Сходить конюшина від 5 до 19 днів, а через 60-70 днів її вперше скошують. Відростання між укосами становить 30-40 діб. За умов регулярного зрошення отримують до 5 укосів на сезон. На випас люцерна придатна до 7 циклів.

Як замовити насіння люцерни?

На насіння люцерни ціна в Україні недорога саме у компанії «Аристократ-Дніпро». Замовляйте його дрібним або більш крупним оптом! Для цього зателефонуйте найближчому регіональному представнику по телефонам, вказаним на сайті.

Потрібна консультація? Замовляйте її через спеціальну форму і ми обов’язково допоможемо!
Швидко та зручно доставляємо ваші замовлення у будь-яке місто України: Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одесу.

Якісне насіння від надійних компаній запорука успішного аграрного бізнесу!

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...