Наявність: на складі

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Наявність: продано

Ціна: Договірна

Насіння ріпаку

Шукаєте, де купити посухостійке насіння ріпаку в Україні? Ви звернулися за вірною адресою! Ми займаємося продажем ріпаку посівного і пропонуємо кращі умови співпраці аграріям. На сайті ви зможете купити насіння ріпаку за доступною ціною, а також замовити засоби захисту рослин, мінеральні добрива високої якості.

Ріпак оптом: яке насіння обрати

Займаючись вирощуванням ріпаку, в першу чергу, необхідно визначитися з тим, яке зерно купувати: сортове чи гібридне. Для цього необхідно враховувати такі фактори, як стійкість до вилягання, олійність, точний вегетаційний період, регіон вирощування, кліматичні умови, використання мінеральних добрив та ін. Якщо потрібні сорти, стійкі до вилягання, краще зупиниться на гібридах. Вони більш придатні до складних умов, відрізняються морозостійкістю і високою врожайністю. Чим більше стресових факторів, тим вище переваги гібридів. Зокрема, це актуально в регіонах з малою кількістю опадів.

Купити ріпак лінійних сортів варто в тому випадку, якщо потрібно використовувати насіння повторно. Крім того, такі рослини мають зерна з більшою олійністю. Ціна за 1 тн насіння маслянистого ріпаку лінійних сортів нижче, ніж гібридного. Якщо бюджет обмежений, його покупка буде оптимальним рішенням.

Також необхідно врахувати період вегетації. Це може бути:

 • Насіння озимого ріпаку. В інтернет-магазині Аристократ-Дніпро представлений популярний в Україні посівний матеріал «Бучацький». Цей озимий ріпак дає відмінний урожай, краще переносить посуху, ніж ярий. Вегетативний період займає 305-310 днів.
 • Насіння ярого ріпаку. Більш простий у вирощуванні, вимагає меншого догляду. Вегетативний період становить близько 120 днів.

Якщо говорити про вегетацію, то вона проходить в кілька етапів:

 • посів ріпаку і поява сходів;
 • викидання першої пари листків;
 • поява листової розетки;
 • цвітіння (краще, якщо цей період не припадає на дні з високою температурою);
 • поява стручків.

Якщо кліматичні умови оптимальні, ріпак сходить вже на другий-третій день. Насіння може прорости, навіть якщо температура навколишнього середовища кілька градусів вище нуля. Необхідно враховувати, що рослина ця досить вологолюбна, відрізняється високими темпами зростання. Це і приваблює аграріїв. Час збирання ріпаку залежить від термінів посіву, кліматичних умов, біологічних характеристик сорту. Наприклад, якщо потрібна кормова маса, скошувати рослини можна вже через 50-60 днів після появи сходів. Щоб не розчаруватися в озимому ріпаку, необхідно купувати якісне насіння.

Щодо вибору насіння ріпаку, норми висіву і правил догляду за культурою ви можете проконсультуватися у наших фахівців. Вони мають великий досвід в аграрній справі і підкажуть правильні рішення.

Використання ріпаку

Це продукт, який має великий попит. Досить часто вирощується на експорт. Основна характеристика ріпаку - олійність. Чим цей показник вищий, тим краще.

У використанні ріпаку зацікавлені різні галузі промисловості. Зокрема, ріпакова олія разом з іншими застосовується в приготуванні різних страв, маргарину. Також вона знайшла застосування в миловарній, металургійній, текстильній та шкіряній промисловості. У тваринництві найчастіше використовують ріпаковий шрот, який є основою для преміксів і комбікормів. У насінні ріпаку в великій кількості містяться білки, жири і вуглеводи.

Завдяки стабільному попиту та широкій сфері використання ціна на ріпак залишається високою.

Переваги замовлення насіння ріпаку в Аристократ-Дніпро

Якщо ви хочете купити насіння ріпаку в Україні, вже зараз звертайтеся до нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо зручну форму співпраці, оплати і доставки. Оформлюйте онлайн-замовлення на товар, який є в наявності, і вже через кілька днів отримайте його в зручному для вас місці. Відвантаження можливе за будь-якою адресою.

З переваг співпраці з нашим інтернет-магазином покупці відзначають:

 • Високу якість продукції. Наприклад, Бучацький ріпак захищений авторським свідоцтвом і входить до реєстру сортів рослин України з 2013 року.
 • Допомогу у виборі та оформленні покупки, аграрний супровід. Ми дбаємо про своїх клієнтів!
 • Оплату в зручному форматі (безготівковий розрахунок, готівка). Обирайте той варіант, який вас більше влаштовує.
 • Доставку по всій Україні. Відправимо в Аристократ-Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Київ або будь-яке інше місто на території країни.

Звертайтеся!

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...