Суданська трава для кормів та пасовищ

Суданська трава – однорічна злакова рослина, яка використовується у якості корму для худоби. По складу вона близька до хлібних злаків, а цукру містить більше, ніж кукурудза чи соняшник. У кормовому виробництві заготовлюється сіно, силос, сінаж, зелений корм.

Також рослина використовується для утворення пасовищ. Харчові властивості суданки перевищують інші злакові рослини: вона багата на протеїн, вітаміни, поживні мікроелементи. Тому її вигідно вирощувати для харчування великої та малої рогатої худоби, коней.

Запрошуємо ознайомитися з каталогом компанії «Аристократ-Дніпро» та придбати за вигідними цінами найкращі сорти суданки, пристосовані до посіву на території нашої країни!

Суданка вітчизняної селекції в асортименті «Аристократ-Дніпро»

На сайті ви знайдете високоякісне насіння суданської трави кількох сортів:

  • Миронівська 10. Теплолюбний сорт, який відмінно росте на Півдні України, стійкий до посухи, швидко відростає. Добре реагує на внесення мінеральних добрив. Ідеально підходить для культивації у зонах Степу та Лісостепу. Середньостиглий сорт, стійкий до осипання та хвороб.
  • Дніпровська 54. Має високу стійкість до посухи та вилягання. Дає найкращі врожаї в Лісовій та Лісостеповій зонах. Має високий вміст білка.
  • Ювілейна 20. Холодостійкий сорт, який швидко відростає після скошування та в умовах Півдня дає два повноцінні укоси. Рекомендуємо вирощувати даний сорт на зелений корм та сіно.
  • Білявка. Теплолюбний, стійкий до хвороб та поживний сорт суданської трави, котрий використовують для відгодовування свиней.

Суданка української селекції посухостійка, оскільки має розвинену кореневу систему, яка сягає до 3-4 метрів в глибину. Без регулярного поливу можна отримати 2-3 укоси за сезон, а застосовуючи його – 4-5 укосів. Від посіву до першого укосу має пройти 45-60 днів, а повторно скошувати насадження суданки можна з інтервалом 30 днів.

Суданська трава невибаглива, відмінно росте на суглинистому та піщаному ґрунтах. Максимальна урожайність відмічається на чорноземах. На болотяному та кислому ґрунтах суданка не росте. Норма висіву на 1 гектар – від 30 до 35 кг. Використовують рядковий метод посіву. До добрив культура невибаглива, але внесення фосфатних або калійних підживлювачів дозволяє отримати кращій врожай.

Переваги суданки української селекції:

  • Підходить для вирощування на всій території нашої країни.
  • Забезпечує якісну пашу в посушливі літні місяці, коли інші травостої припиняють ріст.
  • Використовується як додаткове пасовище в період літньої спеки, для приготування сіна, силосу.
  • По кормовим якостям та стійкості до посухи не поступається кращим сортам сорго.
  • При регулярному зрошенні дає високі врожаї та притлумлює бур’ян.
  • Підходить для кондиціонування придатних дільниць відкритих пасовищ перед висівом покращених пасовищних видів.

Як оформити замовлення?

Щоб купити насіння суданки в Україні, скористайтеся спеціальною формою на сайті, або зв’яжіться з найближчим представником нашої компанії по вказаним телефонам. Потрібна консультація? Тисніть спеціальну кнопку у верхньому лівому куті сайту: наші спеціалісти-агротехніки обов’язково дадуть відповіді на запитання та розкажуть про особливості агротехніки кожної культури, представленої в каталозі.

Крім насіння суданки та інших рослин у нас можна придбати якісні фосфатні та калійні міндобрива, гербіциди для суданської трави та іншу продукцію від надійних європейських та українських виробників. Доставка замовлень здійснюється по всій території України: у Харків, Дніпро, Київ, Одесу, Запоріжжя.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...