Паливно-мастильні матеріали

Механізація господарства – важлива складова продуктивної роботи сучасного аграрного підприємства. Очевидно, що без машин та сільськогосподарського обладнання та техніки неможливо обробляти значні посівні площі. Магазин Аристократ-Дніпро-Аристократ-Дніпро пропонує придбати паливно-мастильні матеріали.

Серед найнеобхідніших категорій продукції бензин та дизельне пальне.

Придбати паливно-мастильні матеріали оптом

На нашому сайті ви можете обрати та замовити різноманітні види палива:

  • ДТ-З-Євро5 виробництва Литва;
  • Бензин A-92;
  • Бензин A-95 та ін.

Ми реалізуємо автомобільний бензин поліпшеної якості, який відповідає нормам ДСТУ 7687:2015 (Євро-5). Ви також зможете придбати дизельне пальне оптом в будь-яких необхідних обсягах.

Шукаєте де вигідно купити ППМ? Обирайте співпрацю з Аристократ-Дніпро

  • Компанія Аристократ-Дніпро орієнтується на максимальне задоволення потреб клієнта. Тому ми приділяємо велику увагу підбору асортименту в кожній категорії. Для каталогу паливно-мастильних матеріалів ми відібрали продукцію кращих виробників які відомі в Україні та світі.
  • Дуже важливо, щоб паливо та мастила, які використовують для сільгосп машин, відповідали екологічним нормам. Ми врахували це і пропонуємо вам паливо та мастила з найкращими параметрами екологічності.
  • Ціна на паливно-мастильні матеріали в Україні важлива для кожного аграрія, особливо якщо йдеться про забезпечення господарства важливими ресурсами. Ми добре це розуміємо, і пропонуємо всю продукцію по помірній вартості, яка не «битиме» по кошторису підприємства. Ми націлені на тривале співробітництво та взаємну вигоду, тому не прагнемо до надприбутків за будь-яку ціну.
  • Ми забезпечимо вам консультацію кваліфікованих спеціалістів та найвигідніші пропозиції. Це стосується не тільки продажу паливно-мастильних матеріалів, але й інших категорій продукції.
  • Працюючи з нами, ви можете отримати все, що необхідно для якісної роботи агропідприємства: засоби захисту рослин, насіння всіх основних культур, добрива та інші товари.

Замовити бензин, дизельне паливо та мастила онлайн

Щоб оформити замовлення телефонуйте на один з контактних номерів. Наш менеджер організує постачання палива в Аристократ-Дніпро, Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу та будь-яку іншу точку України.

Кожне замовлення, зроблене у нас інвестиція в добробут підприємства. Тому замовляйте вже сьогодні.

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...