Десиканти для зневоднення рослин

Десиканти – хімічні речовини, які викликають зневоднення тканин рослин і застосовуються для підсушування рослин на корені. Діючі речовини сучасних десикантів жодним чином не шкодять насінню або бульбі. Тому процедура десикації не має видимих недоліків. Крім того, вони здатні знищувати багаторічні шкідливі рослини, готуючи таким чином землі до наступного сезону. 

Запрошуємо ознайомитися з продукцією інтернет-магазину Аристократ-Дніпро. В нашому каталозі представлені якісні та недорогі десиканти, які дозволять фермерам надійно захистити свій врожай.

Десиканти у асортименті від Аристократ-Дніпро

У нашому магазині можна придбати такі популярні десиканти як Дикват і Грінфорт, які випускаються у формі водорозчинного концентрату. Ці препарати добре абсорбуються живими клітинами рослини та перетворюються на перекис водню, який руйнує клітинні мембрани зернових культур. У наслідок цього засихають усі зелені частини рослини та прискорюється її готовність до збирання. Ми пропонуємо вигідну ціну на десиканти в Україні.

Переваги десикантів з каталогу Аристократ-Дніпро:

  • Повне знищення бур’янів.
  • Можливість зібрати зернову культуру у запланований аграрієм строк.
  • Сприяння рівномірному дозріванню теплолюбних культур.
  • Пришвидшує сушіння зернових культур.
  • Суттєво зменшує відсоток вологи у зібраному врожаї.
  • Перешкоджання поширенню гнилі та інших захворювань рослин.
  • Безпечний склад, який не впливає на поживність на інші якості врожаю.
  • Швидкість поглинання та дії.

Радимо обробляти рослини увечері або у хмарну погоду. Не слід проводити обробку під час дощу. Візуальні ознаки дії десикантів варто очікувати на 2-3 день після обробки. До збирання культура буде готова через 7-12 діб.

Зверніть увагу! Дієвість та ефективність десикації безпосередньо залежить від норми витрати препарату, культури, яку обробляють, густоти стояння рослин та погодних умов на момент обробки.

Розгляньте нашу пропозицію: на десиканти ціна в Україні значно вища ніж в магазині Аристократ-Дніпро! Щоб оформити оптове чи роздрібне замовлення телефонуйте нашим менеджерам. Вони нададуть професійну консультацію та оперативно відправлять покупку до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя. Якщо потрібного товару зараз немає у наявності, ми доставимо його під замовлення.

Купуйте високоякісні десиканти у Аристократ-Дніпро та збирайте надвисокі врожаї!

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...