Фуміганти

Сучасне рослинництво нерозривно пов’язане із необхідністю боротися із паразитами та хворобами. Для цього застосовують низку різноманітних препаратів, зокрема, фуміганти.


Це засоби нового покоління, які використовують для того, щоб позбавитись від шкідників та паразитів. Дуже часто придбати фуміганти – найбільш вигідний та ефективний варіант захисту від шкідливих тварин та комах.

Фуміганти: особливості та використання препарату

Головна особливість таких препаратів – газоподібна форма. Вони проникають в організм шкідників саме через дихальні органи. При цьому фуміганти не роблять кінцеву продукцію шкідливою. Хоча при їх використанні слід дотримуватись заходів безпеки.

Обробляти препаратами цієї категорії можна:

  • будь-яку сільськогосподарську продукцію (плоди, коренеплоди, ягоди, насіння, зерно);
  • тару для зберігання та перевезення сільгосп продукції;
  • місця перероблювання та складські приміщення сільгосп продукції, пристрої та інструменти, що використовують в роботі;
  • споруди та предмети з натурального дерева;
  • трюми суден.

Такий великий перелік об'єктів, що обробляються, пов’язаний з тим, що зараження рослин може відбутись різними шляхами для безпеки необхідно попередити кожен з них.

Фуміганти в магазині Аристократ-Дніпро 

Інтернет-магазин Аристократ-Дніпро пропонує широкий спектр продукції для рослинництва, зокрема, фуміганти. Ціна в Україні на таку продукцію може суттєво варіюватись.

Наша компанія пропонує високоякісну продукцію та найвигідніші ціни. Ми готові організувати регулярні оптові постачання фумігантів та іншої продукції, яка необхідна для вашого господарства.

На сайті ви також знайдете інші засоби захисту рослин:

Вигідна співпраця з компанією Аристократ-Дніпро 

Робота з Аристократ-Дніпро може стати поштовхом у зростанні вашого бізнесу. Замовляючи у нас ви отримуєте якісні товари за помірними цінами. Все це у потрібний для вас час та потрібній кількості.

Ми співпрацюємо з компаніями Києва, Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст України.

Крім фумігантів ви можете обрати в каталозі нашого магазину насіння всіх найпоширеніших сільськогосподарських культур та мінеральні добрива.

Також до ваших послуг консультації кваліфікованих агрономів з питань, що пов’язані з роботою в сфері рослинництва. Ми допоможемо підібрати необхідні товари та вирішити інші задачі.

Купуйте фуміганти та інші товари оптом в нашому магазині за вигідною ціною. Зробіть власну справу продуктивною та прибутковою.

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...