Грінфорт АС

Наявність: на складі

Ціна: 753 грн / 28$ за л.

Замовити консультацію
Опис продукту
Діюча речовина: Азоксистробін, 200 г/л + Флутріафол, 120 г/л
Призначення: системний фунгіцид з «green» ефектом.
Тара: 5л.
Препаративна форма: концентрат суспензії
 Характеристика діючих речовин:
Азоксистробін відноситься до класу стробілуринів. Діюча речовина поглинається рослиною і поширюється шляхом дифузії по всій рослині, зупиняючи ростові процеси збудника хвороби, викликає його загибель.Також забезпечує подовження вегетації рослини («greening» ефект), що збільшує урожайність за рахунок підвищення ефективності використання поживних речовин і води, збільшує засвоєння азоту за рахунок уповільнення інактивації нітратредуктази в темряві, регулює процес закриття продихів і посилює асиміляцію вуглекислого газу, що особливо важливо в період посухи. Подовжує період вегетації за рахунок інгібування процесу утворення етилену (гормону старіння) в рослин.
Флутриафол — відноситься до групи триазолів. Флутриафол є наймобільнішою діючою речовиною з групи триазолів. Речовина дуже швидко рухається по рослині, що забезпечує винищувальний стоп-ефект щодо грибкових захворювань рослини.
Механізм дії:
Грінфорт АС поглинається надземною частиною рослин. Завдяки високій системній дії швидко рухається по всій рослині, зупиняючи при цьому ріст та розвиток грибів, що призводить до загибелі збудників хвороб. Сприяє швидкому проникненню в клітини хелатної форми мікродобрив, які синергічно продовжують захисну дію фунгіциду.
Період захисної дії:
Період захисної дії в оптимальних концентраціях та в залежності від умов навколишнього середовища становить 10 – 21 доби.
Погодні умови застосування:
Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах +15…+25°С. Пониження чи збільшення температури повітря відносно оптимальних показників може призвести до погіршення проникнення препарату в рослини та зниження ефективності його дії на патогени. Опади через 3 години з моменту внесення препарату не впливають на ефективність його дії.
 Регламент застосування:
Культура Об’єкт, проти якого обробляється Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки
Зернові колосові Борошниста роса, септоріоз листя та колосу, іржа, фузаріоз 0,75 – 1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Аналогічні препарати застосовують:
Ячмінь ярий Борошниста роса, сітчастий та смугастий гельмінтоспоріоз, іржасті хвороби 0,5 – 0,75 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Соняшник Фомоз, іржа, пероноспороз, борошниста роса, фомопсис 0,75 – 1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Озимий ріпак Фомоз, альтернаріоз, біла гниль, пероноспороз, сіра гниль 0,75 – 1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Соя Іржа, борошниста роса, пероноспороз, фузаріоз, антракноз 0,75 – 1,0 Обприскування в період вегетації (при появі перших ознак захворювання)
Особливості застосування:
Норма витрати робочого розчину становить 200 – 300 л/га. Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні до початку ураження культурних рослин — поява перших ознак ураження. Обприскування рекомендується проводити в ранкові (до 10) та у вечірні (18 – 22) години при мінімальних висхідних повітряних потоках. Швидкість вітру при обприскуванні не повинна перевищувати 3 – 4 м/с.
Сумісність:
Грінфорт АС сумісний з іншими засобами захисту рослин, проте в кожному конкретному випадку слід провести тест на хімічну сумісність.
Застереження:
Не рекомендується застосовувати препарат, коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані (нестача вологи, зниження температури повітря, приморозки), оскільки це може спричинити зниження ефективності дії препарату.

◊ Строк очікування до збирання врожаю повинен становити не менше 30 діб;

◊ Строки виходу людей для проведення робіт без контакту з обробленими поверхнями (механізованих робіт) — 3 доби, ручних робіт — не вимагається.

 

ваша оцінка

Немає відгуків.

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...