Регулятори росту

Для успішного вирощування рослин в сільському господарстві використовують регулятори росту. Ці препарати впливають на фізіологічні процеси в рослинах, забезпечують нормальне живлення зернових, плодових і ягідних культур. До складу таких засобів входить комплекс активних речовин: вітамінів, амінокислот, пептидів, мікроелементів та ін.

Використання їх в рослинництві дає помітний ефект: 

  • У зернових культурах результатом цього впливу є скорочення довжини соломини та кращий розвиток механічних тканин стебла, а отже, запобігання виляганню рослин.
  • У плодових культур це вкорочення та менша кількість неплодоносних пагонів, збільшення кількості зав'язі, поліпшення світлопроникності крони (повноцінне забарвлення плодів) та інші переваги.
  • У овочевих культур своєчасне застосування регуляторів росту дозволить підвищити дружність та прискорити дозрівання плодів

Якщо вам потрібен регулятор росту рослин, ціна в Україні буде доступнішою при замовленні в інтернет-магазині Аристократ-Дніпро. Наша компанія працює тільки з перевіреними виробниками, продукція яких добре зарекомендувала себе.

У яких випадках варто купити регулятор росту

У кожної рослини є регулятор росту, який закладений природою. Він відповідає за розвиток, нормальне цвітіння і плодоносіння. Однак за несприятливих умов (критичні перепади температури, дефіцит вологи, токсичний вплив дії пестицидів, фітоксикація від протруйників) може статися збій. Виручать в таких ситуаціях штучні регулятори росту рослин.

Такі засоби можуть використовуватися для різних цілей:

  • стимулювання росту, цвітіння і плодоношення;
  • підтримка слабких або хворих рослин;
  • підвищення стійкості до патогенів;
  • "реабілітація" рослин, які постраждали від впливу несприятливих факторів;
  • відновлення рослин, які постраждали від хвороб або шкідників.

Стимулятори росту рослин повністю безпечні, належать до екологічних препаратів, толерантно налаштованих до навколишнього середовища. Можливе застосування курсами. Наприклад, обробка насіння перед посівом, підживлення насіння до початку вегетації, оприскування в пероід вегатації. У будь-який сезон можна використовувати засіб в профілактичних цілях, щоб зміцнити імунітет рослин.

Застосування сертифікованої продукції здатне збільшити урожайність сільськогосподарських культур на 20%. Зауважуємо, що купувати засоби захисту рослин варто лише в офіційних пунктах продажу або в офіційних представників.

На нашому сайті можна замовити регулятор росту томатів, перцю, пшениці, ячменю та інших культур за низькою вартістю. Товари, які є в наявності, подивіться в електронному каталозі інтернет-магазину. Усі позиції запропоновані з описами, рекомендаціями щодо використання. З огляду на те, що засоби є концентрованими, їх вистачить для обробки великих площ. 

Замовити регулятори росту з доставкою

Ми працюємо з клієнтами з усієї України: приватними овочівниками, великими й малими фермерськими господарствами, спеціалізованими магазинами. У будь-який зручний час ви можете звернутися до наших менеджерів за отриманням консультації. Вони добре знають класифікацію регуляторів росту, особливості їх використання. Допоможуть підібрати оптимальний варіант в конкретному випадку.

Подбаємо про оперативну доставку за вказаною адресою. Протягом 1-2 діб товар буде привезений в Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Київ. Вже зараз робіть замовлення онлайн або телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів!

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...