Родентициди

Проблема появи гризунів знайома багатьом аграріям. Через цих шкідників може пропасти значна частина врожаю, тому позбуватися від «непроханих гостей» потрібно своєчасно. Для боротьби з мишоподібними гризунами на сільськогосподарських угіддях використовують родентициди.

Компанія Аристократ-Дніпро пропонує засоби для знищення щурів, мишей на вигідних умовах. Якщо потрібні родентиціди, ціна в Україні буде найнижчою при замовленні на нашому сайті. Переконайтеся у цьому самі!

Ознайомтеся з характеристиками й особливостями використання препаратів, актуальними розцінками, переглянувши електронний каталог інтернет-магазину Аристократ-Дніпро.

Коли варто застосовувати родентициди

Родентициди застосовуються для професійного застосування проти мишоподібних різних груп гризунів на будь-яких об’єктах:

- Гризуни, які можуть завдати шкоди сільськогосподарським рослинам в період вегeтації;

- Гризуни, які можуть завдати шкоди врожаю під час зберігання;

- Гризуни, які порушують санітарно-епідемічний стан; 

Як діють родентициди

Більшість родентицидних засобів виробники випускають у вигляді готових приманок (гранули, брикети, зерна, рідина або порошок) або як засоби для виготовлення отруйних принад. Родентициди відносяться до класу інсектицидів. Хімікати можуть містити речовини як синтетичного, так органічного походження. Особливість полягає у тому, що родентциди знищують гризунів при потраплянні через шлунково-кишковий тракт, хоча механізм дії різних препаратів відрізняється. 

УВАГА! Виготовленням отруйних кормових принад має право займатися лише професійний персонал (фахівці установ Державної санітарно-епідеміологічної служби та захисту рослин, а також підприємств, які мають ліцензію МОЗу України на право здійснення діяльності з проведення дератизаційних робіт). 

Різновиди родентицидів

Визначаючись з родентицидами, необхідно враховувати не тільки вартість, але і класифікацію за:

  • За ступенем токсичності. У нас в наявності є як речовини гострої дії, які фактично відразу викликають загибель шкідників, так і «хронічної». В останньому випадку ефект буде отриманий через кілька тижнів використання (після накопичення отрути).
  • Хімічним складом. Це можуть бути отрути органічного/неорганічного походження, похідні тіосечовини, антикоагулянти 1 або 2 покоління.

Родентициди купити можна як для знищення гризунів, так і для їх відлякування. Під час вибору препарату також слід враховувати наявність на ділянці інших тварин (в цьому випадку важливо не допускати їх контакту з гризунами).

Як вигідно придбати родентициди?

На нашому сайті можна оформити замовлення в будь-який зручний час. Зробіть це онлайн або в телефонному режимі. Зв'язавшись з досвідченими фахівцями компанії Аристократ-Дніпро, ви отримаєте безкоштовну консультацію щодо вибору і покупки препарату для знищення гризунів.

Доставка можлива в будь-який населений пункт України. Відправимо перевіреною кур'єрською компанією або допоможемо підібрати транспорт для перевезення товару в Аристократ-Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Київ. Звертайтеся, співпраця з Аристократ-Дніпро вас не розчарує!

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...