Консультації

  1. Консультації у виборі посівного матеріалу
  2. Розробка технологій вирощування культур
  3. Маршрутні обстеження полів протягом сезону
  4. Облік погодних умов

Професійне консультування в сфері землеробства, агрохімії, рослинництва

Сільськогосподарське виробництво є одним із найбільш ризикованих видів підприємницької діяльності. Тому, для отримання високих урожаїв і підвищення ефективності виробництва, необхідні обґрунтовані і виважені рішення на основі вузькоспеціалізованих знань і практичного досвіду в ґрунтознавстві, агрохімії, агрономії, захисті рослин тощо.

Ми пропонуємо консультації для досягнення поставлених вами цілей чи вирішення проблемних питань у сфері ґрунтознавства, землеробства, агрохімії, рослинництва. Висококваліфіковані фахівці зроблять якісний аналіз питання чи проблеми, які вас цікавлять, та запропонують ефективні методи для їх вирішення.

Якщо у вас необґрунтовано знизилися урожайність сільськогосподарських культур, ефективність застосування добрив, меліорантів, родючість ґрунтів тощо, ми допоможемо вам визначити причини виникнення цього та надамо рекомендації щодо їх вирішення. 

Наші принципи:

  • професіоналізм;
  • практичний досвід;
  • конфіденційність;
  • робота на результат.

image

 

 Рекомендації по складаню  технологічних карт

Технологічні карти на вирощування і збирання сільськогосподарських культур і основою будь-якого планування. Скласти бізнес-план, визначити
потребу в техніці і паливно-мастильних матеріалах, механізаторах і допоміжних працівниках, скласти графіки виконання робіт, ремонту, технічного обслуговування машин і вирішити ряд інших задач практично неможливо без складання технологічних карт.  Проте, складання технологічноі карти потребуі дуже багато одноманітних розрахунків і, відповідно, багато часу. Якщо врахувати те, що в господарстві майже під кожною культурою щорічно змінюіться розмір площі, попередник, відстані перевезення продукціі, мінеральних і органічних добрив, то можна зрозуміти спеціалістів, які не дуже охоче або зовсім не займаються цією справою.

Наші спеціалісти,  сучасна обчислювальна техніка і програмне забезпечення дозволяє полегшити цю роботу, зекономити час і одержати більш точний кінцевий результат.

 

close

...

зараз ... oС

вітер ... м/с

вологість ... %

тиск ...