Про компанію

Діяльність компанії.

Компанія «Аристократ-Дніпро» була заснована в 2011 році. Основу колективу компанії складають співробітники з досвідом роботи в сільському господарстві більше 15 років. Завдяки цьому, а також використанню в роботі сучасних агрономічних технологій, ми отримали офіційне та ексклюзивне право бути дистриб’ютором німецької фірми «Штрубе ГмбХ» у восьми областях України.

Заснована в 1877 році фірма «Штрубе ГмбХ» займається селекцією та вирощуванням насіння зернових культур, соняшнику, цукрових буряків, ріпаку.

Насіння Штрубе виробляється тільки на території Іспанії та Італії, відповідає європейським стандартам якості та адаптоване до високих температурних показників, зокрема гібридам соняшнику властива стійкість до 6–8 рас вовчка.

Важливим принципом нашої компанії є постійне вдосконалення знань та навичок персоналу, тому наші фахівці є постійними учасниками науково-практичних конференцій і семінарів із сільськогосподарської тематики. З радістю повідомляємо Вам, що ми готові ділитися накопиченими знаннями у сфері нашої діяльності з нашими партнерами, якими вважаємо і Вас.

Головним напрямом діяльності компанії «Аристократ-Дніпро» є надання сільгоспвиробникам комплексних програм від агрономічного супроводу до поставок насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, мінеральних добрив, мікродобрив, паливно-мастильних матеріалів (ПММ).

Місія компанії.

Стати для сільгоспвиробника надійним партнером з агрономічних послуг та постачальником якісного насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та добрив. Ваші довіра та стабільність урожаїв — запорука стабільності нашої компанії.

Пріоритети компанії:

 • гарантія якості;
 • поєднання обґрунтованої ціни та традиційної німецької якості;
 • турбота про клієнтів та тривалі ділові відносини;
 • використання в роботі сучасного агрономічного досвіду та провідних технологій;
 • презентація нових гібридів на демонстраційних ділянках;
 • оперативне реагування на проблеми, що виникають.

Стратегія компанії

У своїй роботі з партнерами та клієнтами компанія керується win-win стратегією: «Виграє клієнт — виграє компанія», адже основна ідея win-win стратегії — це ефективна взаємодія. Саме тому, наші клієнти мають можливість вибрати виробників і підібрати комфортну схему роботи. Вся продукція наших партнерів — це 100 % перевірена нами якість.

Послуги, які надає компанія:

 • широкий асортимент якісного насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та добрив;
 • професійний агрономічний супровід;
 • агрономічне обслуговування на базі сучасної лабораторії «AGRO +» (здійснення розгорнутих аналізів будь-якої складності агрохімічних, фізико-хімічних показників ґрунтів, фітопатології рослинних зразків та посівного матеріалу, якості продовольчого й посівного зерна. Лабораторія також надає методичний супровід, починаючи з відбору зразків і закінчуючи індивідуальними рекомендаціями, які дозволять вийти зі складної ситуації. При необхідності фахівці лабораторії можуть виїхати на місце, взяти зразки для аналізу, провести консультації);
 • гнучке логістичне забезпечення;
 • допомога в реалізації сільськогосподарської продукції.

Досягнення компанії

 • Наполегливість працівників компанії «Аристократ-Дніпро» призвела до значних досягнень у підвищенні ефективності роботи, а саме:
 • отримання власної торгівельної марки;
 • вирощування високоякісних українських гібридів соняшника та кукурудзи під власною торгівельною маркою;
 • значно розширений асортимент агрономічних послуг та пропонованої продукції;
 • відбулося нарощення клієнтської бази за рахунок продуктивної взаємодії та аналізу потреб і вимог сільгоспвиробників;
 • збільшилася територія присутності компанії завдяки розумному співвідношенню ціни та якості послуг і асортименту товару;
 • перехід клієнтів до довгострокової співпраці з компанією щодо поставок товару та агрономічного супроводу господарств (укладення довгострокових контрактів від одного до п’яти років на обслуговування).

У складних кліматичних умовах 2017 року гібриди соняшника, кукурудзи та сорти пшениці виробництва фірми «Штрубе ГмбХ», показали себе з найкращої сторони, що стало найголовнішим досягненням компанії минулого року. Їхня потужна коренева система сприяє отриманню достойних результатів на ґрунтах бідних, як на вологу, так і на поживні речовини.

З метою адаптації до посушливого клімату гібриди соняшнику вирощуються виключно в Європі, в регіонах, з подібними погодними умовами на території Іспанії та Італії. Завдяки цьому, вони мають чудові показники запилення та стабільності отриманих врожаїв в умовах спекотного українського літа. Стійкість зазначених гібридів та сортів до основних захворювань зменшує необхідність застосування агрохімії та втрати врожаю нашими клієнтами.

Слід зазначити, що під торгівельною маркою компанії «Аристократ-Дніпро» вирощуються гібриди соняшника й кукурудзи української селекції. Зазначені гібриди мають повний обсяг стійкості, як до захворювань так і до вовчка (на соняшнику).

Завдяки вдосконаленим батьківським та материнським лініям українські гібриди, що пропонуються компанією «Аристократ-Дніпро», адаптовані до кліматичних умов наших регіонів, пройшли випробування понад 10 років, та мають у своєму здобутку посухо- та спекостійкість.

Співпраця з фірмою «Штрубе ГмбХ» та компаніями ТД «Насіння», НПАК «Степова», Луганським Інститутом Селекції і Технологій (ТОВ «ЛІСТ»), Украгроком, «Кіссон», SOCAR Energy Ukraine, дозволяє нам пропонувати клієнтам широкий асортимент якісного й захищеного від підробок насіння, засобів захисту рослин та добрив.

Наші партнери:

       http://www.strube.com.ua/data/strube_logo_250_ru.png    http://www.libt.com.ua/wp-content/themes/listTheme/img/logo.png 

 

Запрошуємо до співпраці!

 

 

close

...

сейчас ... oС

ветер ... м/с

влажность ... %

давление ...